Porady
FAQ
Słownik
Sonda
-- LICZNIK --
Licznik: 84319176

Szablony stron www
Szablony stron to nic innego jak gotowe przykłady wykorzystania grafiki na stronach...
Są to wzory wykonane w Adobe Photoshop (ver 5.5) ikonki, tła i inne dodatki gotowe do wykorzystania.., dzięki tym wzorom będziesz w stanie stworzyć naprawdę atrakcyjnie wyglądającą stronę www przy niewielkim nakładzie pracy.
Wszystkie pliki są w formacie *.PSD (Photoshop 5.5), wykonane na Layers'ach, dzięki temu bez problemu będziesz mógł edytować i dopasować dany wzór do własnych potrzeb, następnie (po edycji) już tylko wystarczy wszystkie grafiki pociąć i zapisać w formacie JPG lub GIF aby zamieścić na stronie.

Życzę atrakcyjnie wyglądających stron....

Jeśli wykorzystasz grafiki na swoich stronach to będzie mi miło jak zamieścisz moje logo lub banner aby inni też mogli skorzystać ze wzorów i uatrakcyjnić swój serwis.

Materiały zapożyczone za zgodą GUIStuff
Ciekawe strony WWW
Tłumacz przysięgły angielski Gliwice
Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, terminowość, poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną, poufność oraz profesjonalny wygląd i redakcję dokumentów.
Mayoral ubranka
Sklep LULA - odzież dziecięca prowadzony jest przez firmę Krywax s.c. Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży dziecięcej od 1985 roku. Prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych najmłodszych klientów.

skrypty skrypty