Porady
FAQ
Słownik
Sonda
-- LICZNIK --
Licznik: 84380680

Historia istnienia

Serwis dla Webmasterów powstał w czerwcu 1998 r.
Na początku był dostępny pod domeną cgi.team.pl, potem... zmieniano kilka razy hosting i było już tylko lepiej...
W roku 2002 został przesadzony na szybszy serwer i podpięty pod domenę cgi.one.pl, tym czasie zdobył juz popularność w sieci i nabrał profesjonalnego wyglądu.
Od wiosny roku 2004 serwis doczekał sie własnej prestiżowej domeny webmaster.bbsoft.pl i został osadzony na bardzo szybkich łączach (Level3) serwerów Data Center IpExchange

Serwis jest skierowany do początkujących webmasterów, ale i zaawansowani wyjadacze internetu też będą mogli znaleźć coś dla siebie....
Nasze ponad 10 letnie doświadczenie z internetem skłoniło do zrobienia serwisu który będzie pomagał innym.

Osobiście wiele godzin spędzałem w internecie w poszukiwaniu skryptów Javy, CGI czy informacji o Perl'u, SSI, PHP, pochłaniało to ogromne ilości czasu, i pieniędzy na rachunki telefoniczne (były to czasy "modemowców"), dlatego postanowiłem zamieścić w jednym miejscu wszystkie informacje i programy jakie zdołałem zgromadzić.

Dla sponsorów

Serwis webmaster.bbsoft.pl jest prywatny i utrzymywany z prywatnych środków, dlatego nasze możliwości są dość ograniczone, ale nie zmienia to jednak faktu, że serwis się rozrasta i ma wyrobioną pozycję na rynku.
Poszukujemy sponsorów którzy mogli zareklamować mój serwis w dowolnej formie lub treści.

Firmy, osoby prywatne które mogą przeznaczyć środki w formie pieniężnej na reklamę naszego polskiego serwisu lub w formie nagród (np. swoich produktów/usług) które będą rozdawane na łamach naszego serwisu w licznie organizowanych konkursach,
oczywiście z tym wiąże się reklama naszego sponsora który na ten cel przeznaczy nagrody.
Mogą to być również nagrody w formie rabatów na towary/usługi oferowane przez naszego sponsora.

Jesteśmy otwarci na wszystkie inne dowolne formy, które mogą prowadzić do wzrostu popularności, naszego rodzimego serwisu 'polskiego internetu'.

Możesz już dziś zasponsorować najlepszy serwis dla Webmasterów w polskiej sieci, a tysiące internautów którzy odwiedzają tą witrynę będą Ci wdzięczni.
Proszę kontaktować się przez formularz zgłoszeniowy na stronie kontakt

Pozdrawiam i życzę miłej lektury
Autor i właściciel webmaster.bbsoft.pl
Lester


-- REKLAMA --
Dobre strony


skrypty skrypty