Porady
FAQ
Słownik
Sonda
-- LICZNIK --
Licznik: 84304530

Prawa autorskie
1. Prawa autorskie BannerRotatorPRO należą do firmy bbSoft WebDesign.
2. Autor programu zezwala na jego bezpłatne używanie, dowolne kopiowanie i rozpowszechnianie w oryginalnej postaci wraz z dokumentacją zgodnie z zasadami freeware.
Nie udziela natomiast zgody na: pobieranie jakichkolwiek opłat, używanie go w celach zarobkowych oraz rozprowadzanie tego programu lub jego części wraz z innymi komercyjnymi produktami bez zgody autora.
Niedopuszczlne jest modyfikowanie, podmienianie kodu skryptu, nawet w minimalnym stopniu.
Niedopuszczalne jest modyfikowanie, podmienianie grafiki będącej częcią skryptu.
Opisywany program jest udostępniony w formie "as is" bez żadnych gwarancji, zobowiązań i odpowiedzialności za jego bardziej lub mniej prawidłowe działanie.

Postanownienia:
1. Autor systemu BannerRotator PRO dołożył wszelkich starań aby system działał poprawnie.
2. Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z działania programu i nie gwarantuje też poprawności jego działania.
3. Wszelkie uwagi dotyczące działania skryptu, jak też propozycje techniczne proszę kierowac poprzez formularz na stronie.
4. System posiada blokadę do max 8 działów i max 10 bannerów, jeśli to nie wystarcza proszę przeczytać dalej... Pełna wersja.

Logowanie do systemu przez skrypt bradmin.cgi - hasło: brpro

Pełna wersja
Od dnia 23 maja 2004 zmieniła się zasada licencjonowania produktu.
Postanowiliśmy maksymalnie uprościć procedurę, ogólnie mówiąc aby otrzymac pełną wersję systemu BannerRotator PRO wystarczy wypełnić formularz na stronie download i oczekiwać odpowiedzi.

Dziękujemy.
Zespół bbSoft WebDesign
Cofnij...Czytaj dalej...
...dalsze informacje
Prawa autorskie oraz licencja są zapisane w formacie PDF (Adobe Reader), aby poprawnie odczytywać proszę pobrać darmową przeglądarkę plików PDF
Proszę zapoznać się z warunkami użytkowania skryptu BannerRotator PROskrypty skrypty