Porady
FAQ
Słownik
Sonda
-- LICZNIK --
Licznik: 84319201

Tła bannerów
Ten dział powstał dla mniej uzdolnionych graficznie webmasterów.
Jest tu zamieszczone kilkadziesiąt (docelowo ponad 100) teł bannerów w rozdzielczości najbardziej popularnej w Polsce, czyli 400x50 pikseli.
Są to prawie gotowe bannery, jedynie bez napisów. Tak są przygotowane, że jest fragment, tła "niezagospodarowany" aby można było beż problemu nanieść własne napisy. Oczywiście można je kopiować i zmieniać dowoli wedle własnego uznania.
Wystarczy pobrać ( bezpośrednio ze strony) odpowiednie tło bannera, w byle jakim programie graficznym, (nawet najprostszym) nanieść tekst i banner gotowy.
Zdaje sobie sprawę, że nie jest to to samo co zrobienie bannera indywidualnie dla konkretnej strony, ale jest to pewne ułatwienie, zresztą oceńcie sami.

Aby wzory bannerów nie zajmowały mi zbyt dużo cennego miejsca na serwerze, postanowiłem nie dublować do pobrania.. dlatego aby pobrać wybraną grafikę należy kliknąć prawym klawiszem myszki na grafice i wybrać "zapisz obraz jako..."


Cofnij...Czytaj dalej...
Ciekawe strony WWW
Tłumacz przysięgły angielski Gliwice
Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, terminowość, poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną, poufność oraz profesjonalny wygląd i redakcję dokumentów.
Mayoral ubranka
Sklep LULA - odzież dziecięca prowadzony jest przez firmę Krywax s.c. Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży dziecięcej od 1985 roku. Prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych najmłodszych klientów.

skrypty skrypty